img img
sakura fortune

Sakura Fortune

Sakura Fortune — це гладкий ігровий автомат, випущений у 2017 році Quickspin. Завдяки тематичному оф

Грати на гроші

Sakura Fortune — це гладкий ігровий автомат, випущений у 2017 році Quickspin. Завдяки тематичному оформленню і ряду переваг гра завоювала любов користувачів з усього світу. Причому, самі розробники постаралися якомога точніше передати красу вишневого дерева, додати в гру різні цікаві особливості та багато іншого. Головним символом ігрового слота є симпатична японська принцеса. Але, зовнішність її оманлива – адже у дівчини в руках справжня катана, з якою вона протистоїть цілій імператорській родині.

сакура фортуна

Інтерфейс ігрового слота

Головною особливістю ігрових слотів Quickspin є те, що в них немає налаштувань для лінійного типу ставки. Таким чином, гравець встановлює загальну суму обертів у певних межах у валюті грального закладу PinUp. Щоб запустити барабани, потрібно натиснути на велику кнопку, яка розташована в правій частині екрана. Автоматичний режим дозволяє почати прокручування в діапазоні від 10 до 1000 штук.

Якщо гравець вперше знайомиться з Sakura Fortune, то він може запустити її в «демо» режимі, щоб зрозуміти управління та основні функції. Завдяки цьому користувачі можуть грати безкоштовно і тестувати різні стратегії. Тут будуть доступні майже всі функції, за винятком досягнень гравця або, просто кажучи, бонусних опцій. У них гравці зможуть отримувати безкоштовні оберти протягом певного часу, який вони провели в грі.

Технічні характеристики

Sakura Fortuna оснащена великою кількістю справді унікальних функцій. Вивчити деякі з них можна лише під час гри (імовірність випадіння того чи іншого символу, запуск бонусів тощо). Решту можна вивчити прямо зараз із таблиці нижче.

Таблиця – основні параметри слота Sakura Fortune

Розробникquickspin
Кількість барабанів5
Активні лінії виплат40
Діапазон можливих ставоквід $0,20 до $80
Максимально можливий виграш за спинx800 (максимальна ставка, 5 диких символів)
Дикітак (дівчина в червоному кімоно, яке заповнює всі клітини)
Розкидатисятак (золотий віяло)
Безкоштовні обертитак (від 3 до 5 скаттерів дають 7 безкоштовних обертів з певними функціями)
Наявність додаткового функціоналутак (повторні обертання та опція Mystery Nudge)
RTP96.61%

Для того щоб знайти більш детальну інформацію про інші параметри та особливості гри, просто перейдіть до самого ігрового слота. Потім потрібно знайти відповідні кнопки “i” і “?” і натисніть на них.

Виграшні комбінації

У грі Sakura Fortune на веб-сайті Pin Up є 11 символів, 2 з яких є особливими. Ви можете зробити комбінацію з 3-5 однакових картинок, а оплата здійснюється зліва направо, відлік починається з останнього барабана.

Найдешевше оплачувані символи – китайські монети, які бувають бронзи, міді, срібла та золота. Лев, золотий дракон і члени імператорської родини мають кращу платню. Найвигідніший символ – імператор.

Символи, на які слід звернути увагу

Princess — це іконка в складеному вигляді, яка одночасно замінює Wild і Scatter. Він може падати тільки на барабанах 2 і 4 і має такі особливості:

 • при необхідності замінює символи;
 • дозволяє одночасно з’явитися 3 Wild;
 • якщо 2-3 символи закривають 2-4 рядки, то натискання вмикається;
 • якщо 2-3 Wild випадає повністю, то активуються респіни на безкоштовних барабанах;
 • якщо 3 принцеси зібрано, коли активовані повторні обертання, то активуються два додаткових обертання.

Віял також представлений як бонусний символ, який можна знайти в звичайних спінах. З трьох або більше таких значків на активній лінії гравці отримають безкоштовні обертання.

Таблиця – виплати Sakura Fortune

символ345
Монети (бронза та мідь)п’ятнадцять40100
Монети (срібні та золоті)20п’ятдесят125
левтридцять60200
Золотий Драконтридцять75200
син імператора40100300
Імператорська дочкап’ятдесят100500
імператор751501000

Незважаючи на такі низькі коефіцієнти, вони чудово компенсуються щедрими бонусними пропозиціями і часто падаючими Wilds.

Безкоштовні оберти

Щоб активувати безкоштовні оберти, гравці повинні висадити вентилятор, який представлений на автоматі у вигляді скаттера. Його можна отримати на будь-якому барабані, а безкоштовні оберти починаються від 3 символів і більше. Кількість бонусних обертів фіксована – всього 7. Крім того, безкоштовні оберти можна активувати за допомогою комбінації віяла і принцес – загальна кількість скаттерів має бути не менше 3.

Sakura Fortune грає на гроші в Pin Up

Для того щоб користувач сповна насолодився грою в Sakura Fortune, необхідно зайти на сайт ігрового закладу Pin Up. Перш за все, варто відзначити, що в гральному закладі є якісне програмне забезпечення, цілодобова підтримка клієнтів, постійні платежі і, звичайно ж, величезний вибір розваг.

Крім того, варто відзначити, що казино Pin Up серед інших подібних організацій виділяється на їхньому тлі, оскільки має передове технічне оснащення. Таким чином, ви можете знайти машину Sakura Fortune на сайті Pin Up. Але, перш ніж грати на реальні гроші, вам слід зареєструватися та поповнити рахунок. І, після цього, вивчити правила гри та технічні параметри пристрою.

Переваги і недоліки

Відразу після виходу ігровий автомат Sakura Fortune отримав особливий попит і залишається в групі лідерів донині. Головною перевагою пристрою є, звичайно, особливий набір бонусів.

Плюси:

 • повторні та безкоштовні обертання, а також додаткові оберти;
 • застосування штовхальних барабанів;
 • дві абсолютно різні іконки Scatter;
 • складений Wild, який починає залипати під час бонусного раунду.

Мінуси:

 • знижені коефіцієнти виплат;
 • немає гри на ризик.

У підсумку можна зробити невеликий висновок, що ігровий автомат Sakura Fortune – це дійсно колоритний ігровий автомат, який оснащений привабливою анімацією. Правда, використання таких ефектів вплинуло на уповільнення деяких процесів.

Але незважаючи на це, гравцям точно сподобаються спеціальні символи, респіни, безкоштовні оберти та інші бонуси. Також варто відзначити, що незважаючи на скаттери і бонуси, пристрій має досить високу дисперсію. Показник повернення вважається середнім для сучасних ігрових автоматів.

Write a comment

Your email will not be published
Adblock
detector