img img
Blood-Suckers

Blood Suckers

Розробкою ігрового автомата Blood Suckers займалася досить популярна у всьому світі компанія Net Ent

Грати на гроші

Розробкою ігрового автомата Blood Suckers займалася досить популярна у всьому світі компанія Net Entertainment. Слот має п’ять барабанів і двадцять п’ять ліній виплат. Мінімальна ставка на лінію – один цент, максимальна – двадцять доларів. Таким чином, загальна максимальна ставка за оберт може досягати до п’ятисот доларів.

Ігровий автомат «Bloodsuckers» має спеціальні символи, цікаву бонусну гру та безкоштовні обертання. Будь-яка оплачена комбінація складається з 3 (спеціальних символів – 2) або більше однакових символів, які розташовані в ряд на сусідніх барабанах, звіт починається з першого. Максимальний коефіцієнт в даному випадку х7000, ігри на подвоєння не передбачені.

Кровососи

Дизайн ігрової машини

Любителям гострих азартних розваг особливо сподобається слот Blood Suckers, де вони точно зможуть отримати свою порцію адреналіну. Також варто відзначити, що ігровий процес супроводжується дуже реалістичним графічним виконанням. Після його запуску гравці опиняться в дуже моторошному склепі, повному вампірів.

В оформленні гри були використані переважно темно-сірі відтінки, а основне поле гри: сутінкове небо, повний місяць, павутиння, трохи пилу та слідів крові, що, безсумнівно, жахає і створює особливу готичну атмосферу. Графіка та анімація тут виконані в стилі ефектних комп’ютерних ігор з відтінком вибухового екшену.

Відвідавши бонусну гру один раз, ви точно будете вражені чудовою графікою та атмосферним музичним супроводом. А під час самої гри ви можете почути моторошні звуки, які допомагають створити додатковий антураж. У бонусній грі відкриття трун буде супроводжуватися скрипучим звуком і криком, що розбиває серце.

Технічні характеристики

Ігровий автомат Blood Suckers розмістив 5 класичних барабанів, в яких розміщено 3 символи. Збоку вказано кількість доступних ліній виплат (25 фіксованих ліній). Крім того, розробники впровадили в свою гру наступні параметри:

 • Нестабільність гри низька;
 • Ігрове поле має розміри – 5 * 3;
 • Віддача ігрового слота становить 98%;
 • Розмір ставок від 0,25 до 50 монет;
 • Максимально можливий виграш – 30 000 монет;
 • Наявність бонусів – безкоштовні оберти + бонусна гра;
 • Коефіцієнти призових комбінацій – від x2 до x7500;
 • Як часто активується бонусна гра – приблизно 0,5%;
 • Ймовірність отримати виграш від кожного оберту становить 44,5%;
 • Ймовірність отримати безкоштовні оберти становить приблизно 0,9%.

Також варто відзначити, що на офіційній сторінці Pin Up слот Blood Suckers має один з найвищих показників RTP серед інших ігор від розробника програмного забезпечення. Крім того, ця гра приваблює гравців досить великими коефіцієнтами, можливістю отримання бонусів і низькою волатильністю.

Виграшні комбінації слотів

Для того, щоб отримати приз в ігровому автоматі «Кровососи», необхідно, щоб на барабанах випадали однакові комбінації зображень. Таким чином, в гру було додано 11 різних картинок, кожна з яких має своє унікальне зображення, множник і, звичайно ж, шанс появи на екрані.

Таблиця – символи та їх нагороди

Часник/АрбалетПомножує загальну ставку x2/x15/x75
Біблія/еліксирВиграш у розмірі 5/25/100 ставок
дівчина вампірПомножити ставку на х10/х50/х125
Вампір / вампір в руці з келихом винаВиграшна комбо + множення ставки x15/x75/x250
Вампір у капелюсіГрошовий подарунок у розмірі 50/100/500 ставок
Наречена-вампір (Scatter)У поєднанні з множником x2/x4/x25/x100 і дає 10 безкоштовних обертів
Бонус (кривава сокира і кол)Активація бонусної гри
Спеціальний дикий символ (вампір кусає дівчину)Заміна будь-яких інших символів, крім бонусних

Майже всі представлені символи створюють виграшну комбінацію з трьох або п’яти однакових символів, які з’являються на барабані одночасно (дикий символ і наречена вампіра можуть принести виграш, що складається з двох символів). Підрахунок йде зліва направо. Кожна лінія може принести тільки один виграш (у цьому випадку зараховується найбільший), а один оберт може принести відразу кілька нагород.

Blood Suckers грають на гроші в Pin Up

На сьогоднішній день ігровий автомат «Кровососи» є найвиграшнішим слотом серед подібних розваг виробника. Це можна пояснити досить легко, оскільки гра має завищену віддачу (98%), великі множники і дуже щедрі бонуси. Крім того, варто підкреслити, що бонуси в грі будуть з’являтися дуже часто. Таким чином, грати в цей слот на реальні гроші однозначно варто, адже шансів на виграш тут буде набагато більше.

Безкоштовні обертання кровососа

Якщо ви отримаєте 2 або більше спеціальних символів Scatter, які потрапляють у будь-яку позицію, ви отримаєте виплату, рівну вашій загальній ставці з множником x2/x4/x25/x100. 3 іконки нареченої вампіра надають безкоштовні оберти та потрійні шанси.

Плюси і мінуси ігрового автомата

Головний секрет слота Blood Suckers – це, звичайно, високий RTP, можливість отримати безкоштовні оберти та запустити бонусну гру. Навіть без використання сучасної 3D-анімації, NetEnt створив справді атмосферну гру, яка може залишити інші подібні проекти далеко позаду.

Переваги гри:

 • популярний тематичний дизайн і наявність продуманого сюжету;
 • максимально можливий коефіцієнт виплат х7500;
 • повна бонусна гра;
 • можливість використовувати додатковий множник х3 в режимі безкоштовних обертань;

Недоліки гри:

 • кількість рядків фіксується;
 • максимальна ставка низька;
 • Ризикова гра відсутня.

Blood Suckers – це практично найкращий ігровий слот, присвячений вампірам і всьому, що з ними пов’язано. У слоті можна побачити знайомі гравцям спеціальні символи, дія яких здійснюється без обмежень. Також є цікава бонусна гра, барвиста графіка та багато іншого.

Write a comment

Your email will not be published
Adblock
detector